Ga naar de inhoud

Woensdag avond is les en bouwavond

  • Jeroen 

 

Op alle woensdagavonden vanaf de lente tot de herfst is er ruimte om les te vliegen en om je toestel te laten in/bij te stellen. Mits het weer dit toelaat.

Afgelopen woensdag is de eerste lesavond geweest, daar waren onder andere Arno, Jeroen, Kees en Nathan aanwezig.

Arno heeft nieuweling Nathan “aan de leerling kabel” voor het eerste keer laten vliegen met een schuim electro vliegtuig. Nathan ging als een speer van start midden in de lucht, waar hij nog instructies en tips kreeg. Arno hoefde niet één keer in te grijpen en bracht voordat de accu leeg dreigde te raken het toestel weer veilig terug naar vaste grond.

Jeroen heeft zijn allereerste zweef vlucht gemaakt “aan de leerling kabel” met Kees. In één woord: GEWELDIG! Kees gaf de eerste basics door, “zweef tegen de wind in, dus linksom bochten als de wind van links aan de romp komt, etc”, “niet te veel stuur bewegingen, dat is allemaal weerstand…”, rustig sturen!!” Het was een totaal ander ervaring dan motor vliegtuig vliegen.

Voor de rest van dit bericht moet je (aspirant) lid zijn van onze club en aanmelden met jouw bij ons bekende mailadres.